UFiber GP-B+ (UF-GP-B+) - moduły GPON SFP do UF-OLT/UF-OLT-4#

UF-GP-B+ (UFiber GPON SFP) Ubiquiti


Moduły GPON UF-GP-B+ są przeznaczone do współpracy z UF-OLT lub UF-OLT-4. Każde z urządzeń UF-OLT/UF-OLT-4 w komplecie ma jeden moduł UF-GP-B+, pozostałe mogą zostać zakupione osobno.




Specyfikacja producenta(info)


Dane techniczne#



Obsługiwane medium Single-Mode Fiber
Typ złącza 1x SC/UPC
Długość fali TX 1490 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zakres mocy TX 1.5 do 5 dBm
Zakres mocy RX -28 do -8 dBm
Szybkość transmisji Downstream 2.5 Gbps
Upstream 1.25 Gbps
Długość światłowodu Do 20 km

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
UF-GP-B-plus-1.jpg 77.0 kB 2 18-Jun-2019 14:25 Jakub Marchacz
pdf
UF-GP-B-plus.pdf 11,141.7 kB 1 18-Jun-2019 14:20 Jakub Marchacz
« This page (revision-5) was last changed on 18-cze-2019 14:24 by Jakub Marchacz