OPTIC S-31DLC20D

OPTIC-SFP-S-31DLC20D to wkładka SFP 1.25G ze złączem Dual LC 1310nm która oferuje możliwość połączenia na odległość 20km. Wkładki zostały przetestowane i są kompatybilne z RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S. Jednostki są kompatybilne z urządzeniami innych producentów niż MikroTik SFP.Wkładka wspiera DDM.



Specyfikacja techniczna:#

Długość fali 1310nm
Dystans 20KM
Typ SM
Szybkość transmisji 1.25G
Typ złącza Dual LC
Standard SFP

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
OPTIC-SFP+10G-SM-D31-20-LC.jpg 13,4 kB 1 30-sie-2017 11:47 Jakub Marchacz
« This page (revision-4) was last changed on 30-sie-2017 12:03 by Jakub Marchacz