OPTIC-S+31DLC10D#

SFP Fiber Optical Transceiver OPTIC-SFP+

S+31DLC10D jest modułem SFP+ 10Gbps o długości fali 1310nm ze złączem LC, działa na długości do 10km, Multi Mode z DDM

Specyfikacja techniczna:#

Kod produktu OPTIC-S+31DLC10D
Port 10GBASE-LR
Dystans 10km
Długość fali 1310nm
Złącze LC SM
Format SFP+

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
OPTIC-SFP+10G-SM-D31-10-LC.jpg 19,7 kB 1 22-wrz-2017 14:15 Jakub Marchacz
« This page (revision-4) was last changed on 22-wrz-2017 14:16 by Jakub Marchacz