Netis PE6328#

NETIS PE6328 24FE+4 Combo-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch

Netis PE6328 24FE+4 Combo-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch zaprojektowano na potrzeby średnich i dużych lokali z internetem lub przedsiębiorstw. Urządzenie zapewnia 24 porty RJ45 10/100Mbps, obsługujące PoE 802.3 af i 4 porty Combo Gigabit obsługujące auto-switching miedziany/światłowodowy. Dzięki funkcji PoE, może automatycznie wykryć i zasilać urządzenia zgodne z IEEE 802.3 aft, jak PD, Telefony IP, Kamery IP, itd. Zapewnia też doskonałe funkcje zarządzania, w tym 802.1p (QoS), IGMP Snooping, 802.1w (RSTP), Agregację Linków, 802.1q (VLANy), 802.1x i więcej. To doskonały sposób na zapewnienie sobie wydajnej i stabilnej sieci.



Main features:#

  • 24 Automatycznie nawiązujące połączenie porty RJ45 10/100Mbps z funkcją PoE,2 porty Combo Gigabit obsługujące zarówno łącza miedziane i SFP.
  • Zgodny ze standardami IEE 802.3af
  • Obsługuje zasilanie przez PoE do 15.4W na każdy port PoE,
  • Obsługuje urządzenia zgodne z PoE IEEE 802.3af.
  • Wydajność 12.8 Gbps switching fabric capacity.
  • Obsługuje tabelę adresów MAC, automatyczną ich naukę i auto-aging adresów MAC.
  • Obsługuje kontrolę przepływu danych IEE 802.3x w pełnym dupleksie,i kontrolę priorytetu przepływu danych w półdupleksie.
  • Obsługuje port VLAN i VLAN IEEE 802.1Q.
  • Obsługuje STP.
  • Obsługuje dublowanie portów, przepływu i VLAN.
  • Obsługuje LLDP, DLDP.
  • Obsługuje sprawdzanie DHCP, HDCP Relay i DHCP opcja 82.
  • Obsługuje IGMP Snooping v1, v2 i v3.
  • Obsługuje SNMP v1/v2c/v3 i zarządzanie switchem - SSH v1/v2.



Technical Specification

Interface: 24 * 10/100MbpsRJ45 port with PoE function,
Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
4 * Combo port: 4 * 10/100/1000MbpsRJ45 port + 4 * SFP slot(Mini-GBIC),1000 full mode supported
1 * RS232 Console port
LED PWR, SYS, 1X-28X LNK/ACT, 1X-24X 100M, 25X-28X 1000M
Power Supply: 100-240 V AC/50-60Hz
PoE Power: 300watts (max. with PD connected)
Cabling Type: 10BASE-T:UTP Cat.3 or up
100 BASE-TX:UTP Cat.5 or up
Single-mode or Multi-mode fiber (with SFP connect) for fiber port
Dimensions (L x W x H ): 432 x 250 x 44 mm

Standard : IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX,
IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af (PE6328 V1/V2/V3), IEEE 802.3at (PE6328 V2/V3)
IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1x
Switching Fabric Capacity: 12.8 Gbps
MAC Address Table: 8K, auto-learning & auto-aging
Power over Ethernet (PoE) : IEEE 802.3af(PE6328 V1/V2/V3)&at(PE6328 V2/V3) Power over Ethernet compliant End-Span PSE
PoE power up to 15.4W(PE6328 V1) /30W(PE6328 V2/V3) for each PoE port
PoE power up to 300W(PE6328 V2) /400W(PE6328 V1/V3) for all PoE Ports
Total PoE power budget control
Pert port PoE function enable/disable
PoE Port Power feeding priority
Per PoE port power limit
PD classification detection
Link Aggregation: Cisco ether-Channel (Static Trunk)
IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol)
Up to 8 Trunk groups
Up to 8 ports per trunk group
Spanning Tree Protocol (STP): STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol)
RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol, spanning tree by VLAN)
Loopback detection
Multicast : IGMP Snooping V1/V2/V3
Multicast VLAN Registration (MVR)
VLAN : IEEE 802.1Q Tag-based VLAN
Up to 4K VLANs groups, out of 4049 VLAN IDs
Q-in-Q tunneling
Port VLAN
Voice VLAN
GVRP protocol for VLAN Management
Flow Control : IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode
Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode
Quality of Service (QoS) : 8 priority queues
Strict priority(SP), Weighted Round Robin(WRR), SP+WRR CoS policies
Traffic-policing policies
DHCP : DHCP Snooping
DHCP Relay
DHCP option 82
Security: IEEE 802.1x Port-Based / MAC-Based Authentication
RADIUS / TACACS+ users access authentication
Access Control List(ACL)
Dynamic ARP inspection
MAC Binding
Broadcast Storm Control
Management : Console/ Telnet Command Line Interface
Web
SNMP v1/v2c/v3,
SSH v1/v2
Others : VLAN mapping
Port mirroring
flow mirroring
VLAN mirroring
LLDP(Link Layer Discovery Protocol)
DLDP (Device Link Detection Protocol)
Egress and Ingress Bandwidth Control

Certification: FCC, CE,
Environment: Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -20°C~70°C
Operating Humidity: 5%~90%
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Package: 1* PE6328,
1*Quick Installation Guide,
1 * RS232 Console Cable
2 * Rackmount Brackets and the Fittings
1*Power Cord

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
PE6328.jpg 140,3 kB 1 20-lip-2017 12:58 Lukasz Kowalski
« This page (revision-2) was last changed on 20-lip-2017 12:59 by Lukasz Kowalski