Netis PE6310GFH#

NETIS PE6310GFH 8GE+2 SFP-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch

NETIS-PE6310GFH jest idealnym wyborem do rozszerzenia sieci domowej lub biurowej oraz jest w pełni kompatybilny ze standardami Ethernet IEEE802.3/802.3u/802.3ab/802.3z. Posiada 8 portów 10/100/1000Mbps RJ45 i 2-gigabitowe sloty SFP. Dzięki funkcji PoE, porty 1-4 mogą automatycznie wykryć i zasilać urządzenia zgodne z IEEE 802.3 at/af, jak PD, Telefony IP, Kamery IP, itd. PE6310GFH zapewnia też doskonałe funkcje zarządzania, w tym 802.1p (QoS), IGMP Snooping, 802.1w (RST), Agregację Linków, 802.1q (VLANy), 802.1x i więcej. Jest to doskonały sposób na rozszerzenie struktury Twojej sieci.



Główne cechy:#

  • 8 Portów Ethernet 10/100/1000 Mbps oraz 2 Sloty SFP 1000 Mbps.
  • Zgodny ze standardami IEE 802.3at/af.
  • Port 1 do 4 obsługują zasilanie przez PoE do 30W na port, 75W dla wszystkich portów PoE.
  • Obsługuje urządzenia zgodne z PoE IEEE 802.3at/af.
  • Intelligentne zarządzanie mocą, Obsługa konfiguracji priorytetu mocy portów.
  • Dioda ostrzegająca o max. statusie funkcji PoE.
  • Wydajność 20Gbps switching fabric capacity.
  • Obsługuje kontrolę anomalii nadawczych (broadcast storm control)
  • Obsługuje wiele sieci VLAN
  • Obsługuje STP
  • Obsługuje Agregację Linków ( IEEE 802.3ad )
  • dla 8 grup, po 8 portów na grupę.
  • Funkcja izolacji portów dla zwiększenia bezpieczeństwa
  • Obsługuje IGMP Snooping v1, v2 i v3
  • Obsługuje rejestrację VLAN Multicast
  • Obsługuje fukcje bezpieczeństwa jak ACL, dynaniczna inspekcja ARP i więcej
  • Obsługuje SNMP v1, v2c i v3, zarządzanie przełączaniem v3 Obsługuje tryby zarządzania WEB/CLI



Specyfikacja techniczna

Interfejsy 8 * 10/100/1000Mbps Fast Ethernet ports, 4 ports with PoE function
2 * 10/100/1000Mbps SFP Slots
LED PWR, SYS, LINK/ACT,Link,PoE,MAX
Zasilanie 100-240 V AC/50-60Hz
PoE Out 75Watts (max. dla wszystkich portów)
Typ okablowania 10BASE-T:UTP Cat.3 or up
100 BASE-TX:UTP Cat.5 or up
Single-mode or Multi-mode fiber (with SFP connect) for fiber port
Wymiary(L x W x H ) 440 x 200 x 44 mm

standardy IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.3ab 1000Base-T, , IEEE 802.3x,
IEEE 802.3ad,IEEE802.3z
IEEE802.3at, IEEE802.3af
IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w,
IEEE 802.1s
Szybkość przełączania 20 Gbps
Metoda transmisji Store and Forward
Packet Buffer Memory: 4.1 Mbits
Tablica adresów MAC 8K, auto-learning & auto-aging
Link Aggregation Cisco ether-Channel (Static Trunk)
IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol)
Up to 8 Trunk groups
Up to 8 ports per trunk group
Spanning Tree Protocol (STP) STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol)
RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol, spanning tree by VLAN)
Loopback detection
Multicast IGMP Snooping V1/V2/V3
Multicast VLAN Registration (MVR)
VLAN IEEE 802.1Q Tag-based VLAN
Up to 4K VLANs groups, out of 4049 VLAN IDs
Q-in-Q tunneling
GVRP protocol for VLAN Management
Flow Control IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode
Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode
Quality of Service (QoS) : 8 priority queues
Strict priority(SP), Weighted Round Robin(WRR), SP+WRR CoS policies
Traffic-policing policies
DHCP DHCP Snooping
DHCP Relay
DHCP option 82
Security IEEE 802.1x Port-Based / MAC-Based Authentication
RADIUS / TACACS+ users access authentication
Access Control List(ACL)
Dynamic ARP inspection
MAC Binding
Broadcast Storm Control
Management Console/ Telnet Command Line Interface
Web
SNMP v1/v2c/v3,
SSH v1/v2
Others VLAN mapping
Port mirroring
flow mirroring
VLAN mirroring
LLDP(Link Layer Discovery Protocol)
DLDP (Device Link Detection Protocol)
Egress and Ingress Bandwidth Control

Certification: FCC, CE,
Environment: Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -20°C~70°C
Operating Humidity: 5%~90%
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Package: 1 * PE6310GFH,
1*Quick Installation Guide,
1 * RS232 Console Cable
2 * Rackmount Brackets and the Fittings
1*Power Cord

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
NETIS-PE6310GFH.jpg 245,1 kB 1 18-lip-2017 14:45 Jakub Marchacz
« This page (revision-3) was last changed on 18-lip-2017 14:46 by Jakub Marchacz