Netis PE6310#

NETIS PE6310 8-Portowy Przełącznik Fast Ethernet z 8 portami PoE (Port 1-8) i 2 portami Combo SFP/Gigabit Ethernet

Gigabitowy Combo-Port Ethernet 8FE+2 SNMP, Przełącznik PoE PE6310 jest idealnym wyborem do rozszerzenia sieci domowej lub biurowej oraz jest w pełni kompatybilny ze standardami Ethernet IEEE802.3/802.3u/802.3z. Zapewnia 8 portów 10/100/100Mbps RJ45 i 2 gigabitowe sloty SFP. Wszystkie 8 portów obsługują przesył zasilania poprzez Ethernet (PoE). Urządzenie może automatycznie wykrywać i zasilać urządzenia zgodne z IEEE 802.3 at/af, jak PD, Telefony IP, Kamery IP, itd. Zapewnia także doskonałe funkcje zarządzania, w tym 802.1p (QoS), IGMP Snooping, 802.1w (Rapid Spanning Tree), Agregację Linków, 802.1q (VLANy), 802.1x i więcej. Jest to doskonały sposób na rozszerzenie Twojej sieci.



Najważniejsze cechy::#

  • 8 portów Ethernet 10/100 Mbps 2 Porty Ethernet 10/100/1000 Mbps obłsugujące łącza miedziane i SFP
  • Zgodny ze standardami IEE 802.3at/af
  • Obsługuje przesył prądu przez PoE do 30W na każdy port PoE, 140W dla wszystkich.
  • Obsługuje urządzenia zgodne z PoE IEEE 802.3at/af
  • Intelligentne zarządzanie mocą, obsługa konfiguracji priorytetu mocy portów
  • Lampa ostrzegawcza MAX Moc
  • 5.6 Gbps wydajności
  • Kontrola anomalii broadcastowych (Broadcast storm control)
  • Obsługuje kilka VLAN
  • Obsługuje STP
  • Obsługuje Agregację Linków ( IEEE 802.3ad ) dla 8 grup, po 8 portów na grupę.
  • Funkcja izolacji portów dla zwiększenia bezpieczeństwa
  • Obsługuje IGMP Snooping v1, v2 i v3
  • Obsługuje rejestrację Multicast VLAN
  • Obsługuje fukcje bezpieczeństwa jak ACL, dynaniczna inspekcja ARP i więcej
  • Obsługuje SNMP v1, v2c i zarządzanie przełączaniem v3
  • Obsługuje tryb zarządzania WEB/CLI



Technical Specification

Interface: 8 * 10/100Mbps Fast Ethernet ports, with PoE function
2 * 10/100/1000Mbps TP and SFP shared combo interfaces, SFP(Mini-GBIC) supports1000 Full mode
LED PWR, SYS, LINK/ACT,Link,PoE,MAX
Power Supply: 100-240 V AC/50-60Hz
PoE Power: 140 Watts (max. with PD connected)
Cabling Type: 10BASE-T:UTP Cat.3 or up
100 BASE-TX:UTP Cat.5 or up
1000Base-TX: UTP Cat.5 or up
Single-mode or Multi-mode fiber (with SFP connect) for fiber port
Dimensions (L x W x H ): 440 x 200 x 44 mm

Standard : IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.3ab 1000Base-T, , IEEE 802.3x,
IEEE 802.3ad,IEEE802.3z
IEEE802.3at, IEEE802.3af
IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w,
IEEE 802.1s
Switching Fabric Capacity: 20 Gbps
Transmission Method: Store and Forward
Packet Buffer Memory: 4.1 Mbits
MAC Address Table: 8K, auto-learning & auto-aging
Link Aggregation: Cisco ether-Channel (Static Trunk)
IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol)
Up to 8 Trunk groups
Up to 8 ports per trunk group
Spanning Tree Protocol (STP): STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol)
RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol, spanning tree by VLAN)
Loopback detection
Multicast : IGMP Snooping V1/V2/V3
Multicast VLAN Registration (MVR)
VLAN : IEEE 802.1Q Tag-based VLAN
Up to 4K VLANs groups, out of 4049 VLAN IDs
Q-in-Q tunneling
GVRP protocol for VLAN Management
Flow Control : IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode
Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode
Quality of Service (QoS) : 8 priority queues
Strict priority(SP), Weighted Round Robin(WRR), SP+WRR CoS policies
Traffic-policing policies
DHCP : DHCP Snooping
DHCP Relay
DHCP option 82
Security: IEEE 802.1x Port-Based / MAC-Based Authentication
RADIUS / TACACS+ users access authentication
Access Control List(ACL)
Dynamic ARP inspection
MAC Binding
Broadcast Storm Control
Management : Console/ Telnet Command Line Interface
Web
SNMP v1/v2c/v3,
SSH v1/v2
Others : VLAN mapping
Port mirroring
flow mirroring
VLAN mirroring
LLDP(Link Layer Discovery Protocol)
DLDP (Device Link Detection Protocol)
Egress and Ingress Bandwidth Control

Certification: FCC, CE,
Environment: Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -20°C~70°C
Operating Humidity: 5%~90%
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Package: 1 * PE6310
1*Quick Installation Guide,
1 * RS232 Console Cable
2 * Rackmount Brackets and the Fittings
1*Power Cord

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
NETIS-PE6310.jpg 254,5 kB 1 20-lip-2017 13:16 Lukasz Kowalski
« This page (revision-1) was last changed on 20-lip-2017 13:15 by Lukasz Kowalski