Wave SFP 1000Mbit SC SM#

Moduł SFP 1000Mbit SC SM WDM umożliwiający dwukierunkową transmisję na jednym włóknie światłowodu. Przeznaczony do ustanawiania połączeń 1000Mbit na odległości do 3km.

Urządzenie zgodne jest z przełącznikami posiadającymi port SFP.

Moduł stosuje się parami z WAVE-SFP-WDM-A3-1G

Moduł SFP 1000 Mbps SC SM


Port 1x 1000 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 3 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
txt
interprojekt.txt 0,0 kB 1 05-cze-2009 09:34 RWisniewski
« This page (revision-1) was last changed on 29-maj-2009 10:40 by Bartosz Mazurczyk