Gold SFP 1000Mbit LC SM#

Moduł SFP 1000Mbit LC SM. Przeznaczony do ustanawiania połączeń 1000Mbit na odległości do 20km.

Urządzenie zgodne jest z przełącznikami posiadającymi port SFP.

Gold SFP 1000Mbit LC SM


Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu 20 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Typ modułu SFP

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
GOLD-SFP-SM1310-20.jpg 9,2 kB 1 30-gru-2008 10:04 Bartosz Mazurczyk
« This page (revision-6) was last changed on 30-gru-2008 10:06 by Bartosz Mazurczyk