Dynamode DM-TT1000-WDM-SC-1550#

Media konwerter Dynamode DM-TT1000-WDM-SC-1550 to urządzenie pozwalające na przesyłanie sygnału z prędkością 1000Mbps w dwóch jednomodowych (SM) włóknach światłowodowych na odległość do 10km. Media konwerter posiada dwa złącza SC służące do nadawania (TX) i odbierania sygnału (RX) oraz jedno gniazdo rj45. Konwertery mają wbudowaną autodetekcję MDI/MDI-X dzięki czemu nie jest potrzebne stosowanie kabli krosowych ponieważ urządzenia automatycznie wykrywają i ustawiają prędkość i tryb transmisji. Konwerter posiada złącze typu SC.

Urządzenie przeznaczone do współpracy z DM-TT1000-WDM-SC-1310#



Cechy urządzenia:#

  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab 1000BASE-T i IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • Maksymalny zasięg 10km
  • Złącza konwertera typu SC
  • Długość fali 1550nm
  • Autodetekcja prędkości i trybu transmisji, MDI/MDI-X
  • Metalowa obudowa
  • Single-mode


Parametry techniczne:#

Porty 1x RJ-45 Interface, 1000Mbps
1x Fiber Interface, 1000Mbps
Standardy IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X
Prędkość transmisji 1000Mbps
LED PWR (Power), FX-LK (Fiber Link)
TP-LK (TP Link), ACT (TP Active)
Typ przełączania Store-and-forward
Typ Światłowodu Jednomodowy
Odległość transmisji 10km
Zasilanie AC 100-240V 0.3A(Max) 50-60Hz
Zasilacz zewnętrzny DC 9V 1A (w zestawie)
Temperatura pracy 0 od 40℃
Temperatura przechowywania -20 do 70℃
Wilgotność miejsca pracy 10-90% RH
Wilgotność miejsca przechowywania 5-90% RH
Certyfikaty CE/FCC
Dynamode konwerter DM-TT1000

Dynamode konwerter DM-TT1000

Dynamode konwerter DM-TT1000

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
DM-TT100-WDM-SC-1550.jpg 26,8 kB 1 18-mar-2014 16:35 Gabi
jpg
DM-TT1000-WDM-SC-1310.jpg 43,4 kB 1 17-gru-2013 09:45 Jakub Marchacz
jpg
DM-TT1000-WDM-SC-1550.jpg 15,3 kB 2 18-mar-2014 16:39 Gabi
jpg
DM-TT1000-WDM-SC-1550_2.jpg 17,0 kB 2 18-mar-2014 16:40 Gabi
jpg
DM-konwerter-tyl.jpg 14,6 kB 1 18-mar-2014 16:36 Gabi
« This page (revision-11) was last changed on 18-mar-2014 16:38 by Gabi
G’day (anonymous guest) My Prefs

JSPWiki v2.10.1