Dynamode DM-TT11000-TF1000SX#

Media konwerter Dynamode DM-TT11000-TF1000SX to urządzenie pozwalające na przesyłanie sygnału z prędkością 10/100/1000Mbps w dwóch jednomodowych (SM) włóknach światłowodowych na odległość do 10km. Media konwerter posiada dwa złącza SC (Multimode)służące do nadawania (TX) i odbierania sygnału (RX) oraz jedno gniazdo RJ45. Konwertery mają wbudowaną autodetekcję MDI/MDI-X dzięki czemu nie jest potrzebne stosowanie kabli krosowych ponieważ urządzenia automatycznie wykrywają i ustawiają prędkość i tryb transmisji.


Cechy urządzenia:#

  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • Maksymalny zasięg 10km
  • Złącza konwertera typu SC
  • Długość fali 1310nm
  • Autodetekcja prędkości i trybu transmisji, MDI/MDI-X
  • Metalowa obudowa
  • Multi-mode



Tryby pracy:#

Typ światłowodu 1000LX 1000SX
Tryb pracy Single-Mode Multi-Mode
Długość fali 1310nm 850nm
Maksymalna odległość dla połączenia Full-Duplex 10km 550m


Parametry techniczne:#

Porty 1x RJ-45 Interface, 100Mbps
1x Fiber Interface, 100Mbps
Standardy IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX
Prędkość transmisji 100Mbps
LED PWR (Power), FX-LK (Fiber Link), TP-LK (TP Link), ACT (TP Active)
Typ przełączania Store-and-forward
Typ Światłowodu Jednomodowy
Odległość transmisji 10km
Zasilanie AC 100-240V 0.3A(Max) 50-60Hz
Zasilacz zewnętrzny DC 9V 1A (w zestawie)
Temperatura pracy 0 od 40℃
Temperatura przechowywania -20 do 70℃
Wilgotność miejsca pracy 10-90% RH
Wilgotność miejsca przechowywania 5-90% RH
Certyfikaty CE/FCC
Dynamode konwerter DM-TT11000-TF1000SX

Dynamode konwerter DM-TT11000-TF1000SX

Dynamode konwerter DM-TT11000-TF1000SX

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
DM-TT11000-TF1000SX.jpg 13,3 kB 2 20-mar-2014 13:09 Gabi
jpg
DM-TT11000-TF1000SX_2.jpg 16,5 kB 1 20-mar-2014 13:10 Gabi
jpg
DM-konwerter-tyl.jpg 14,6 kB 1 20-mar-2014 13:10 Gabi
« This page (revision-18) was last changed on 20-mar-2014 13:12 by Gabi
G’day (anonymous guest) My Prefs

JSPWiki v2.10.1