DynamodeDM-TT100-TT100SC#

Media konwerter Dynamode DM-TT100-TT100SC to urządzenie pozwalające na przesyłanie sygnału z prędkością 10/100Mbps w dwóch jednomodowych (SM) włóknach /światłowodowych na odległość do 2km. Media konwerter posiada dwa złącza SC służące do nadawania (TX) i odbierania sygnału (RX) oraz jedno gniazdo RJ45. Konwertery są wyposażone w funkcje autodetekcji MDI/MDI-X dzięki czemu nie jest potrzebne stosowanie kabli krosowych ponieważ urządzenia automatycznie wykrywają i ustawiają prędkość i tryb transmisji.


Maksymalny odległość przesyłu danych przez światłowód dla połączenia Full-duplex to 2km.



Cechy urządzenia:#

  • Zgodność ze standardami IEEE802.3u Fast Ethernet, 100Base-TX, 100Base-FX
  • Maksymalny zasięg do 2km ( patrz specyfikacja powyżej)
  • Złącza konwertera typu SC
  • Autodetekcja prędkości i trybu transmisji, MDI/MDI-X
  • Metalowa obudowa
  • Multi-mode


Parametry techniczne:#

Porty 1x RJ-45 Interface, 100Mbps (Full i Half-duplex)
1x Fiber Interface (złącze typu SC), 100Mbps
Standardy IEEE802.3u Fast Ethernet, 100Base-TX, 100Base-FX
Prędkość transmisji 100Mbps
LED Pwr, Fdx, FX Link, FX Act, TX Link, TX Act
Typ Światłowodu Wielomodowy
Odległość transmisji 2km
Zasilanie AC 100-240V 0.3A(Max) 50-60Hz
Zasilacz zewnętrzny DC 5V, 1A (w zestawie)
Temperatura pracy 0 od 40℃
Temperatura przechowywania -20 do 70℃
Wilgotność miejsca pracy 10-90% RH
Wilgotność miejsca przechowywania 5-90% RH
Certyfikaty CE/FCC
Dynamode konwerter DM-TT100-TT100SC

Dynamode konwerter DM-TT1000

Dynamode konwerter DM-TT1000

Add new attachment

Only authorized users are allowed to upload new attachments.

List of attachments

Kind Attachment Name Size Version Date Modified Author Change note
jpg
DM-TT100-TT100SC.jpg 13,4 kB 2 20-mar-2014 12:37 Gabi
jpg
DM-TT100-TT100SC_2.jpg 14,3 kB 1 20-mar-2014 12:37 Gabi
jpg
DM-konwerter-tyl.jpg 14,6 kB 1 20-mar-2014 12:36 Gabi
« This page (revision-23) was last changed on 20-mar-2014 12:40 by Gabi
G’day (anonymous guest) My Prefs

JSPWiki v2.10.1